JAK KUPOWAĆ

1 zobacz nasze aukcje na allegro.pl
2 Dokonaj zakupu
3 Ciesz się radością z jazdy rowerem Lazaro

Jeśli masz jakieś wątpliwości lub pytanie napisz do nas rowerki@gmail.com . Dziękujemy!

PRACUJEMY

Pon-Pt 8:00 - 16:00

Najczęsciej zadawane pytania naszych klientów:

 1. Gdzie można stacjonarnie przymieżyć nasze rowery?  Nasz jedyny sklep stacjonarny mieści się w Radomyślu Wielkim ul. Graniczna 10, woj. Podkarpackie. Specjalizujemy się głównie w sprzedażdy wysyłkowej / internetowej. Rowerami podobnymi w geometrii i rozmiarze są rowery marki Kands.
   
 2. Ile potrwa wysłka? Dlaczego rower nie dotarł na drugi dzień? Wysyłamy rowery kurierem DPD. Średni czas realizacji naszych zamówień to dwa dni robocze. Rower jest przesyłką gabarytową i kurier DPD posiada 48h na jej dostarczenie. Proszę pamiętać, że ciężko będzie aby przesyłka gabarytowa dotarła na drugi koniec Polski w ciągu jednego dnia.
   
 3.  Jaki wybrać rozmiar ramy? Polecamy zapoznać się z naszym artykułem na głównej zakładce "Rozmiar ramy". Krótka lektura poszerzy Państwa wiedzę na temat rozmiarówki ram w rowerze i pomoże dobrać prawidłowy rozmiar. Pamiętajmy, że roweru nie kupujemy co miesąć, dlatego warto prawidłowo go dopasować pod siebie. Jeśli nasz artykuł nie pomógł Państwu w doborze, kontakt z nami nie zaszkodzi. Jesteśmy otwarci.
   
 4. Czemu nasze rowery mają tak dobry stosunek ceny do jakości i są tak konkurencyjne? Gdzie jest haczyk? Rowery to nasza pasja i chcemy się nią dzielić ze wszystkimi. Jesteśmy małą firmą, która nie potrzebuje wysokich marży aby funkcjonować.
   
 5. Gdzie znajde numer seryjny ramy? Oznakowanie ramy w naszych rowerach znajduje się na mufie ramy. Mówiąc prościej wybity nr. seryjny na ramie znajdziemy w okolicach korby. Jest on unikalny dla każdego z naszych rowerów. Prosimy aby klient spisał nr. ramy do karty gwarancyjnej.
   
 6. Jaka jest dopuszczalna maksymalna waga użytkownika? Dla rowerów najczęściej określa się dopuszczalną maksymalną masę całkowitą, na którą składają się masy: roweru, bagażu i użytkownika. Na tej podstawie można także określić maksymalną masę użytkownika odejmując od masy całkowitej masę roweru i dopuszczalnego bagażu. Określona wartość będzie inna dla różnych kategorii roweru. Rowery dla dorosłych będą posiadać dopuszczalną mase maksymalną do 130kg. Dziecięce o rozmiarze koła 12''-20'' do 60kg.
   
 7. Gdzie znadję listę zaprzyjaźnionych serwisów marki Lazaro? Lista serwisów znajduje się na ostatniej stronie karty gwarancyjnej.
TOP